سفارش تصویرسازی و نقاشی دیجیتال

سفارش نقاشی دیجیتال

سفارش تصویرسازی و نقاشی دیجیتال برای کتاب کودک و نوجوان- طراحی کاراکتر تبلیغاتی و کاراکتر برای انیمیشن – طراحی چهره و چهره کارتونی – طراحی کمیک داستانی

 

جهت سفارش پرتره

شما با انتخاب عکس خودتون یا دوست یا آشنا یا همسر به عنوان نقاشی دیجیتال میتونید بهترین کادو و شیک ترین کار و موندگارترین هدیه رو به طرف بدید. کاری که خراب نمیشه و سالیان سال از طرف شما میتونه به عنوان یادگاری بمونه حتی با انتخاب عکس های طبیعت و گلهای زیبا میتونید تزیین منزل خودتون رو زیبا تر کنید و حتی به عنوان کادو برای دوست یا آشنا ببرید. و کارها در قالب قاب و شاسی قابل ارائه هستن و قاب و شاسی انتخابی برای تابلوهای تزئینی از بهنرین نوع و مقاومت ترین جنس برخوردار هستند درضمن قابها نیز دارای شیشه هستن و بسته به سایز قاب انتخابی شما قیمت کار تغییر پیدا میکنه.

 

عکس ارسالی چگونه باشد؟

  • عکس ارسالی باید کیفیت مطلوبی داشته باشد و خیلی تار و در محیط تاریک و یا خیلی روشن نباشد.
  • برای عکس های نیم تنه عکس باید در نمای نزدیک و در قاب تصویر قرار داشته باشد و خیلی دور نباشد.
  • عکس برای حالت تمام قد خیلی در نقاشی دیجیتال توصیه نمیشه چون تمام زیبایی کار روی ریزه کاری های چهره و نمای صورت می باشد.
  • هزینه چاپ بر عهده مشتری می باشد و فایل عکس با کیفیت بالا در اختیار مشتری قرار میگیرد.(فقط عکس های چهره فایل عکس داده میشود). در صورت دلخواه با پرداخت هزینه چاپ و پیک از طریق اینجانب ارسال خواهد شد.
  • در صورت منظره و طبیعت پشت کار هزینه جداگانه گرفته میشود
  • برای عکس های شهدا پنجاه تومان تخفیف قرار داده شده است.
  • برای عکس های دو نفره در یک قاب پنجاه تومان تخفیف داده میشود. و اگر تعداد عکس بالا باشد بسته به طرح انتخابی باز هم تخفیف در نظر گرفته شده است.
  • تابلوهای طبیعت و گل و حیوانات هر کدام بسته به ریزه کاری های کار قیمت متفاوتی خواهند داشت  و با توجه به نوسانات پول کشور و ثابت نبودن قیمت ها متاسفانه قیمت ها ممکنه دارای تغییراتی بشن. شما حتی میتونید اگر تصویری رو جایی دیدید و دوست دارید نقاشی شده اون و با کیفیت اون رو داشته باشید بفرستید صرفا لازم نیست حتما از طریق عکسهای انتخابی سایت عکس گل یا طبیعت خودتون رو به عنوان هدیه انتخاب کنید.

 

انواع طرح های انتخابی

  • طرح معمولی: کیفیت بالا- جزییات نرمال و معمولی- زمان انجام کار دو الی نهایت سه روز از زمان شروع به کار
  • طرح اختصاصی: کیفیت بالا- جزییات بالاتر- زمان انجام کار نهایت پنج روز- نیاز به عکس با کیفیت بالا دارد تا خطوط چشم و صورت و مژه ها قابل تشخیص باشد.

در تصویر زیر تفاوت موجود بین دو طرح رو نشان دادم تا کاملا متوجه ریزه کاری های کار بشید برای تابلوهای پرتره در سایز A3 و حتی بالاتر این ریزه کاری های طرح اختصاصی قطعا خیلی بیشتر در چشم خواهد آمد و جلوه تابلوی شما رو هم زیباتر خواهد کرد.

 

 

 

نحوه پرداخت هزینه به چه صورت است؟

نصف هزینه کار قبل از شروع کار از شما اخذ میشه و بعد از کامل شدن و تایید نهایی باقی هزینه رو میتونین پرداخت کنین. تغییرات ممکنه بعد از کار به سلیقه شما ایجاد بشه و این تغییرات تا زمانی که رضایت شما حاصل بشه ادامه دارد. هدف من در این کار بیشتر جلب رضایت مشتری است نه صرفا هزینه ایی که میپردازد. پس اعتماد شما به بنده در اولویت قرار خواهد داشت.

 

نقاشی دیجیتال شهید عشوری

 

سفارش چهره

 

جهت سفارش کاریکاتور چهره  و شخصیت های کارتونی

در این نوع کار ابتدا اتود اولیه از چهره یا شخصیت کارتونی زده میشه و بعد با توجه به تکنیک درخواستی برای اجرای اون کار مرحله به مرحله اجرا میشه

 

طراحی کاراکتر پیرمرد برای گیم

 

طراحی کاراکتر خرس

 

جهت سفارش تصویر سازی کتاب کودک و طراحی جلد و طراحی فضا جهت انیمیشن و بازی و طراحی کاراکتر

تصویر سازی برای کتاب کودک و همچنین طراحی جلد کتاب و  طراحی کاراکتر و.. دیگر خدمات تصویر سازی هم بسته به نوع کار و تعداد کاراکتر ها و نوع فضا سازی و نوع تکنیک کار قیمتها متفاوت خواهد بود و هرچه جزییات کار بالا باشد به طبع قیمت نیز بالاتر خواهد بود و زمان بیشتری هم خواهد برد. نمونه کارهای تصویر سازی بیشتر رو میتونید توی منوی تصویر سازی ببینید.

 

تصویرسازی ماهیگیری

 

تصویرسازی طرح جلد دفتر

تصویرسازی کارتونی کتاب کودک